Wróć

Specjalna oferta na zakup systemu Muzeo


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zakup systemu muzealnego Muzeo, który umożliwi skuteczną i profesjonalną ewidencję zbiorów muzealnych.

Muzeo to zaawansowane oprogramowanie stworzone specjalnie dla muzeów i instytucji kultury, które pomaga w zarządzaniu i katalogowaniu wszystkich rodzajów zbiorów. Dzięki tej nowoczesnej platformie, można łatwo i efektywnie tworzyć, edytować i przechowywać informacje o każdym obiekcie w kolekcji.

Oto kilka korzyści, które nasi klienci dostrzegają po wdrożeniu naszego systemu:

1. Intuicyjny interfejs – Muzeo oferuje przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który pozwala szybko poruszać się po systemie i wykonywać różne operacje. Nawigacja w programie jest intuicyjna, dzięki czemu praca z nim jest szybka i przyjemna.

 2. Identyfikacja i oznaczanie – Dzięki systemowi Muzeo, można łatwo identyfikować i oznaczać każdy obiekt w zbiorach. To pomoże w zidentyfikowaniu brakujących elementów lub potencjalnych problemów z konserwacją.

 3. Zarządzanie wypożyczeniami – Muzeo umożliwia łatwe zarządzanie wypożyczaniem obiektów. Pozwala śledzić wypożyczenia, terminy zwrotu i dane kontaktowe wypożyczających.

4. Generowanie raportów – System Muzeo oferuje możliwość generowania różnorodnych raportów związanych ze zbiorami. Łatwo sprawdzać statystyki, analizować dane i generować raporty dla potrzeb zarządzania i administracji.


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem systemu Muzeo, prosimy o kontakt (e mail: biuro@fpsystem.pl tel. +48 603 317 174). Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy szczegóły dotyczące cennika.

Od 1 lutego 2024r. przy zakupie systemu Muzeo (minimum dwa dostępy), moduł dodatkowy do wyboru gratis!

  • Moduł biblioteczny
  • Moduł kwerend zewnętrznych
  • Moduł archiwaliów
  • Moduł lekcji muzealnych

Oferta obowiązuje do 30 kwietnia 2024r.

Wsparcie techniczne – nasz zespół zawsze jest gotowy, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i zapewnić pełne wsparcie techniczne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie.