Wróć

Wdrożenie i… co dalej?

Na mapie naszych “Muzeowych” wdrożeń wciąż pojawiają się nowe miejsca. Cieszymy się, że kolejne muzea obdarzają nas zaufaniem i chcą korzystać z systemu Muzeo. Nasza współpraca nie kończy się jednak z chwilą wdrożenia – wręcz przeciwnie: ona się wtedy zaczyna na dobre! Naszym Klientom oferujemy nie tylko konsultacje telefoniczne i mailowe, ale też szkolenia i prezentacje.

Zdajemy sobie sprawę, że wiedzę przekazaną podczas pierwszego, powdrożeniowego szkolenia trzeba utrwalać i pogłębiać. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy więc cykl “Czwartki z Muzeo”, w ramach którego raz w miesiącu przedstawialiśmy funkcjonalności poszczególnych modułów. Te spotkania cieszyły się tak dużą popularnością, że w tym roku postanowiliśmy je kontynuować – zwłaszcza że Muzeo przeszło w ostatnim czasie solidną modernizację, więc będzie o czym opowiadać.

Jeszcze w styczniu – na Państwa prośbę – powtórzymy szkolenie z modułu bibliotecznego (zapraszamy 25.01., godz. 11.00). W kolejnych miesiącach przedstawimy m.in. najnowszą, przeglądarkową wersję systemu oraz opowiemy, jak Muzeo wspiera organizatorów mniejszych wystaw i wydarzeń (dla tych większych mamy inne rozwiązanie – Ekspozeo).

Oczywiście – jak zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Jakie jeszcze tematy powinniśmy poruszyć podczas naszych czwartkowych spotkań? Czekamy na propozycje: biuro@fpsystem.pl.