Wróć

Nowość Muzeo: wystawa krok po kroku

System wspierający organizację wystaw – Ekspozeo, który wprowadzamy właśnie na rynek, najlepiej sprawdzi się przy organizacji dużych ekspozycji. Pomyśleliśmy jednak także o mniejszych muzeach, dla których przygotowaliśmy nowy moduł systemu Muzeo – Ekspozeo M.

Zorganizowanie każdej, nawet niewielkiej wystawy wymaga wiele czasu i sporego nakładu pracy. Ekspozeo M pozwala zaoszczędzić i jedno, i drugie, bo większość prac wykonywana jest automatycznie. Pomaga w organizacji prac indywidualnych i koordynowaniu współpracy całego zespołu.

Ekspozeo M zawiera szereg funkcjonalności, dzięki którym proces tworzenia wystawy przebiegnie sprawniej, m.in.:

  • dobór obiektów z inwentarza muzealnego lub innych źródeł wraz z oznaczeniem konieczności wykonania dodatkowych prac (konserwacja, digitalizacja)
  • automatyczne tworzenie kwerend i wsparcie działań kwerendalnych
  • zarządzanie ruchem obiektów
  • tworzenie układu wystawy, lokowanie obiektów w miejscach planowanych i docelowych.
Specjalna oferta świąteczna

Do końca roku przy zakupie minimum 3 dostępów Muzeo moduł Ekspozeo M dostępny jest za połowę ceny. Przy zakupie minimum 4 dostępów dodatkowo otrzymają Państwo (gratis!) moduł biblioteczny lub moduł do obsługi kwerend zewnętrznych.

Nie zapominamy oczywiście o muzeach, które już posiadają system Muzeo – Państwo również mogą dokupić Ekspozeo M z 50% zniżką.

Zainteresowanych zakupem modułu Ekspozeo M zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, tel. 603 317 174.