Wróć

Kwerendy – jak zrobić to szybciej?

Jedną z ważnych i bardzo przydatnych części systemu Muzeo jest moduł „Kwerendy zewnętrzne”, który po połączeniu ze stroną internetową daje muzealnikom z innych placówek możliwość wyszukiwania obiektów do ewentualnego wypożyczenia. System zapisuje kwerendy, przedstawia obiekty (obraz i opisy), a w przypadku, gdy obiekt w podanym okresie jest niedostępny, automatycznie udziela odpowiedzi negatywnej.

Użytkownik systemu Muzeo może zarządzać zapytaniami, udzielać odpowiedzi i kontynuować działania aż do wypożyczenia, zaś system automatycznie przygotowuje pełną dokumentację. Dodatkowym udogodnieniem jest powiadamianie pracowników o nowych zapytaniach mailem lub sms-em.

Obecnie moduł “Kwerendy zewnętrzne” oferujemy naszym klientom w niższej, letniej cenie, a muzea, które dopiero kupują system Muzeo, otrzymają go gratis (przy zakupie minimum 3 dostępów). Oferta promocyjna obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia.

Stare powiedzenie mówi, że nie warto wyważać raz otwartych drzwi. Jeśli chodzi o organizację kwerend, my już je dla Państwa otworzyliśmy. Wystarczy wejść…