Wróć

MuzeOn – włącz się do muzealnej społeczności

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia portalu MuzeOn.

Czym jest MuzeOn? Miejscem dla tych, dla których muzea są bardzo ważną częścią codziennego życia. To miejsce, które oddajemy Państwu – Muzealnikom.
W każdym muzeum dzieje się coś, czym warto się chwalić online. Zwłaszcza w obecnej sytuacji. Organizujecie wydarzenie, konferencję, wystawę – wirtualnie lub w realu? Prowadzicie kwerendę, szukacie eksponatów, które uzupełnią wystawę czasową lub wzbogacą zbiory? Wasze muzeum oferuje wystawy do wypożyczenia, usługi konserwatorskie? MuzeOn to portal, dzięki któremu takie informacje dotrą do wielu, wielu osób.
Są tu również muzealne wiadomości z kraju i ze świata, oferty pracy w muzeach, informacje o szkoleniach i konferencjach.
MuzeOn pozwoli także zajrzeć do wielu muzeów bez wychodzenia z domu – przygotowaliśmy miejsce na prezentację muzealnych eksponatów i twórców, których chcielibyście promować.
Jeśli zaś chcielibyście Państwo podzielić się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem, opinią czy problemem – piszcie do MuzeOn-u, tworzymy tu wirtualny świat muzealny.
Zapraszamy na www.muzeon.pl i nasz profil facebookowy.