Wróć

To był dobry rok

Okres świąteczno – noworoczny to czas, który sprzyja refleksjom i skłania do podsumowania minionych 12 miesięcy. My również pokusiliśmy się o ocenę tego roku, a kończymy go w optymistycznych nastrojach.

O tym, jaki to był czas dla naszej firmy, najlepiej świadczą konkretne liczby – dokonaliśmy ponad 20 wdrożeń, co oznacza, że średnio co dwa tygodnie nasz system trafiał do kolejnej instytucji kultury. Muzeo jest systemem na tyle elastycznym i wszechstronnym, że wśród naszych nowych klientów są nie tylko większe i mniejsze muzea, ale też elbląskie Centrum Sztuki Galeria El, lokalne ośrodki kultury czy warszawska Galeria Studio działająca przy Teatrze Studio. Warto dodać, że placówki, które wybrały system Muzeo, posiadają bardzo różnorodne zbiory: od tych związanych z historią regionu, przez eksponaty poświęcone farmacji, rolnictwu czy górnictwu, aż po sztukę i technikę japońską. Dla nas specyfika muzealnych zbiorów nie jest żadnym ograniczeniem, a na życzenie użytkownika możemy w pewnym zakresie dostosować system do indywidualnych potrzeb.

Mamy nadzieję, że przyszły rok będzie udany zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas. Zapraszamy także do kontaktu placówki, które są zainteresowane wdrożeniem systemu Muzeo.